Veikimas

Mechaninis barjeras yra pats efektyviausias sprendimas

Pagrindinėje SoloDiesel dangtelio dalyje, kuri patikimai apsaugo nuo kuro sumaišymo, yra dvi saugumo sklendės, kurios atpažįsta kuro pistoleto diametrą.

Tuo atveju, jei bandytumėte į platesnę dyzelino bako angą įstatyti siauresnį benzino pistoletą, SoloDiesel dėl minėtų sklendžių neleis to padaryti ir užblokuos benzino pistoletą. Iš kitos pusės, sistema lengvai leidžia įstatyti teisingo diametro dyzelino pistoletą. SoloDiesel taip pat garantuoja greitą įsipylimą, nes esant SoloDiesel, kuro dangtelio nereikia išsukti/įsukti.

Sklendė po pylimo automatiškai uždaro angą, bei, pagal visus Europos standartus, užtikrina tinkamą ventiliavimą ar slėgio reguliavimą bake. Suprantama, jog SoloDiesel dangtelis yra pagamintas pagal visus Europos standartus ir gali pakeisti originalų kuro bako dangtelį.

Patogus pylimas

Ar kada nors žiūrėjote Formulė 1 lenktynes ir pastebėjote kaip greitai papildomas lenktyninio automobilio kuras be kuro dangtelio išsukimo ar įsukimo trumpų pertraukėlių metu?

Nors pagrindinė SoloDiesel dangtelio funkcija yra netinkamo kuro (benzino) įpylimo į dyzelinu varomo automobilio baką prevencija, šis dangtelis turi ir sklendžių sistemą. Kai kuro pistoletas yra įstatomas į angą, sklendė pasislenka, o kai pistoletas ištraukiamas, sklendė automatiškai užsidaro.
Todėl SoloDiesel dangtelis leidžia greitai ir lengvai įsipilti kuro ir patikimai apsaugo nuo jo sumaišymo.